1 день
Бездротова зарядка з LED-годинником, будильником, термометром і USB Type C Hitech Wireless Charger 10W QI W228
- В наявності
- Код: 31041
999 ₴
699 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴










