2 дні




Швидкий приймач бездротової зарядки Qinetiq Fast Wireless Receiver 2a micro usb type з micro USB type A
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 60012
699 ₴
599 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Множество производителей телефонов для удешевления смартфонов лишают одной очень Удобной и современной возможности, а именно это зарядка вашего смартфона без проводов через специальные станции для зарядки.
Адаптер Fast Wireless Charging Receiver 2A позволит вам использовать функцию беспроводной зарядки на Andriod смартфонах с micro USB и Type-C портами. Достаточно подключить аксессуар в зарядный порт, и спрятать его под чехол. Теперь вам достаточно просто положить гаджет на зарядную панель и аккумулятор начнет пополняться!
На відміну від більшості модулів бездротової зарядки з максимальною силою струму 1А, чого насправді може виявитися замало для можливості зарядки сучасних смартфонів, що мають стандарт QC 2.0/Fast charge, адаптер Fast Wireless Charging Receiver видає заряд потужністю 10W і силою струму 2А. В наявності 3 типу роз'єму: USB Type-C , micro USB, A або micro USB-B (скруглення у зворотний бік) Для точного визначення micro USB згідно дивитися Фото нижче;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Бездротовий |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | micro USB type A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



